Automatic Systems Engineering Sp. z o.o.

Newsletter

X
Grupa
Technologiczna ASE
BIPRORAFPROJMORSASE ATEXEKO-KONSULTSQUADRONAKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA
Szkolenia Online

Szkolenia Online

Szkolenia Online

wstecz

 

Poznaj harmonogram szkoleń i wybrane tematy. HARMONOGRAM

 

Po sukcesach szkoleń tradycyjnych prowadzonych przez Akademię Bezpieczeństwa, dla osób, które chcą poszerzyć swój zakres wiedzy firma ASE rozpoczyna serię szkoleń on-line. Szkolenia w formie interaktywnej prowadzone są przez uznanych i doświadczonych trenerów. Szkolenie zdalne przekazuje dokładnie tą samą wiedzę, co szkolenie stacjonarne i umożliwia zarówno interakcję z prowadzącym, jak również z uczestnikami między sobą.


Aby umożliwić Państwu zapoznanie się ze specyfiką szkoleń on-line, proponujemy krótkie bezpłatne szkolenie prowadzone na żywo w trybie zdalnym "Wprowadzenie do ochrony przed wybuchem". Szkolenie to wprowadza w zagadnienia związane z bezpieczeństwem wybuchowym. Stanowi ono zapowiedź dalszych szkoleń on-line (webinarowych) wskazując obszary rozwoju kompetencji w zakresie ochrony przed wybuchem.


Szkolenie będziemy regularnie przeprowadzać we wtorki i czwartki w godzinach 11.30-12.15.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wysłać zgłoszenie z formularza konkretnego szkolenia, który znajduje się na stronie www.akademiabezpieczenstwa.com.

W odpowiedzi prześlemy zaproszenie na szkolenie wraz z linkiem, z którego należy skorzystać w czasie trwania szkolenia.

 

Szkolenia kończą się testem on-line, a po zaliczeniu, uzyskaniem certyfikatu.

 

Uwaga:

W przypadku korzystania z sieci wewnętrznej firmy proszę skontaktować się  ze swoim administratorem w celu nadania uprawnień do akceptowania zaproszeń w formie linków z serwisu   https://livewebinar.com .

 

Po szczegóły zapraszamy na nasze strony:

www.akademiabezpieczenstwa.com


Serdecznie zapraszamy do udziału.