Newsletter

X
Grupa
Technologiczna ASE
BIPRORAFPROJMORSASE ATEXEKO-KONSULTSQUADRONAKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA
O firmie

O firmie

O firmie

wstecz

Bezpieczne Technologie dla Przemysłu i Infrastruktury

 

Niezawodny partner w dziedzinie bezpieczeństwa przemysłowego

 

Doświadczenie, wiedza, ścisła współpraca z kadrą naukową

 

Największe i najbardziej prestiżowe inwestycje w przemyśle w Polsce

 

 

Automatic Systems Engineering od niemal 30 lat specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań bezpiecznych technologii dla przemysłu i infrastruktury. W tym czasie firma rozwinęła specjalizacje w zakresie wdrożeń i zintegrowanych dostaw jako ASE Integrator, a w zakresie dostarczania wiedzy i kompetencji oraz wykonania prac eksperckich i konsultingu technicznego jako ASE Ekspert. Obie te struktury wewnętrzne współpracując ze sobą dostarczają wiedzę i rozwiązania na najwyższym światowym poziomie w oparciu o własne know-how, jak i w oparciu o produkty renomowanych dostawców światowych.

 

Automatic Systems Engineering tworzy trzon Grupy Technologicznej ASE, w której skład wchodzą także: Biuro Projektowe Biproraf, Biuro Projektów Morskich PROJMORS, C&T ELMECH (zasilanie gwarantowane), EKO-KONSULT oraz kilka mniejszych innowacyjnych podmiotów.

 

Za sprawą połączenia wiedzy i doświadczenia, zdolności analitycznych, projektowych oraz nadzorów GRUPA ASE jest w stanie zrealizować największe i najtrudniejsze technicznie obiekty przemysłowe oraz infrastruktury przemysłu, co potwierdzają referencje w wielu zakładach przemysłowych w Polsce i na świecie.

 


 

Od sierpinia 2017 jesteśmy członkiem Klastra Technologi Wodorowych i Czystych Technologi Węglowych. Zadaniem Klastra jest inicjowanie działań na rzecz zwiększenia znaczenia technologii wodorowych oraz czystych technologii energetycznych, poprzez wspieranie członków Klastra i podmiotów współpracujących w rozwoju innowacyjnych rozwiązań na rzecz efektywności energetycznej i gospodarki niskoemisyjnej.