Newsletter

X
Grupa
Technologiczna ASE
BIPRORAFPROJMORSASE ATEXEKO-KONSULTSQUADRONAKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA
Ekspertyzy

Ekspertyzy

Ekspertyzy

wstecz

Nasz zespół specjalistów gwarantuje wykonanie prac analitycznych na najwyższym poziomie jakościowym, zgodnie z aktualnymi wymaganiami formalnymi oraz wiedzą i dobrą praktyką inżynierską. Do każdego zagadnienia podchodzimy indywidualnie, skupiając się na rzeczywistych potrzebach naszych klientów. Wspomagamy procesy analizy i oceny ryzyka, a także zadania inwestycyjne, na każdym etapie w cyklu życia obiektu technicznego.

 

1 lutego 2019 r. Dział Analiz Technicznych i Konsultingu oraz Dział Szkoleń Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. prowadzący szkolenia pod marką Akademii Bezpieczeństwa ASE stały się częścią firmy
EKO-KONSULT Sp. z o.o. Połączenie to ma na celu bardziej kompleksową obsługę podmiotów w zakresie konsultingu środowiskowego i technicznego. Podkreślam, iż EKO-KONSULT stanowi spółkę Grupy ASE oraz posiada swoją siedzibę w kampusie Grupy Technologicznej ASE.

 

Jednocześnie informuję, iż wszystkie zawarte umowy będą realizowane terminowo, z zachowaniem najwyższej jakości i standardów przez dotychczasowy personel, który dołoży wszelkich starań, aby wzajemna współpraca układała się pomyślnie.

 

Cała oferta znajduje sie na stronie: www.ekokonsult.pl